Whatsapp Hattımız
Müşteri Temsilci 1
Müşteri Temsilcisi 2
Whatsapp Hattımız

Hakkımızda

Villa Ajandam (VA), 1988 yılından itibaren Turizm sektörü ile iç içe olup, 30 yılı aşkın Otel deneyimimizin yanı sıra, ardından bölgede güvenilir ve sorunsuz ev sahiplerimizin evleriyle çalışmaktayız. Villa Ajandam, Ege ve Akdeniz kıyılarından sadece özenle seçilmiş kaliteli tatil evlerini, misafirlerine sunmaktadır.  VA markamızın yurtiçindeki villa kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi https://www.villaajandam.com/ internet sitesidir. Türkiye'nin birçok tatil bölgesinden tanınmış yada henüz keşfedilmeyen tatil yörelerinden farklı özelliklerde villa, sizlere özenle seçilmiş, tatil amaçlı kiralık villa, daire, bungalov sunan sayfamız, 2021 yılından itibaren faaliyete geçmiştir.

Villa Ajandam sadece yurtiçinde değil yurtdışında olmak üzere Hollanda, Rusya, Almanya, İngiltere, Fransa ve Azerbaycan dahil birçok ülkede faaliyet gösteren turizm acenteleri ile ortak çalışmaktadır ve ülkemize yabancı turist gelmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Ajandam merkez ofisi Muğla'nın Fethiye semtinde yer almaktadır.

 

FİRMA VERGİ KİMLİK BİLGİLERİMİZ

Acente ünvanı : Cansan İnşaat Emlak Turizm Tarım ve Sanayi Ticaret Ltd.Şti.
Vergi Dairesi : Fethiye
Vergi Kimlik Numarası : 2020813141
Banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Vergi levhamızı görüntülemek için tıklayınız.
 

MİSYONUMUZ

1988 yılından itibaren Turizm sektörü ile iç içe olup, 30 yılı aşkın Otel deneyimimizin yanı sıra, ardından bölgede güvenilir ve sorunsuz ev sahiplerimizin evleriyle çalışmaktayız. Villa Ajandam, Ege ve Akdeniz kıyılarından sadece özenle seçilmiş kaliteli tatil evlerini, misafirlerine sunmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi misafir memnuniyetini sağlayıp size huzurlu bir ev tatili deneyimi yaşatmaktır, çünkü biz biliyoruz ki bir mutlu misafir on tane misafire bizi tavsiye edecektir. Firmamız, portföyünü genişletmek konusunda çok seçicidir ve sadece “sorunsuz” tatil evleri ve “sorunsuz” ev sahipleri ile birlikte çalışmaktadır.
 

SON SÖZ

Hayallerinizdeki Güvenilir, Huzurlu Tatili yaşamak için sitemizden villanızı seçebilir yada bize nasıl bir evde tatil yapmak istediğinizi belirtip önerdiğimiz tatil evinde unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz...
 

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.